برگزاری مجمع عمومی کانون هماهنگی افتا

جلسات مجمع عمومی فوق‌العاده و مجموع عمومی عادی سالانه کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار افتا با حضور نماینده معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار افتا، در بخش نخست جلسه که روز ۲۸ آذرماه ۱۴۰۰ در سالن همایش‌های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد  در مجمع عمومی فوق‌العاده، انجام تغییرات در اسا‌سنامه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد از این پس انتخاب بازرس مجمع که پیش از این به‌صورت سالیانه برگزار می‌شد، هر سه سال یک‌بار برگزار شود. همچنین سایر تغییرات انجام گرفته در اساسنامه نیز مورد تایید اعضا قرار گرفت.

در ادامه؛ جلسه مجمع عمومی سالانه کانون هماهنگی افتا برگزار شد و در آن، ابوالفضل روحانی، رئیس کانون و علیرضا صالحی نایب رئیس کانون به ارائه گزارش عملکرد یک سال گذشته کانون پرداختند. پس از آن محمداحسان حمیدیا، خزانه‌دار کانون، گزارش مالی را ارائه کرد و سپس گزارش بازرسی توسط مسعود رجایی ارائه شد.

در ادامه و براساس دعوت‌نامه ارسالی، انتخابات بازرس کانون برگزار شد. از بین افرادی که کاندید شده بودند مسعود رجایی با اکثریت آرا مجددا به عنوان بازرس اصلی و محسن یارندی به عنوان عضو علی‌البدل انتخاب شدند.

در پایان نیز حاضران در جلسه به تبادل نظر و ارائه پیشنهادهایی برای فعالیت‌های آینده کانون پرداختند.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.