afta

کانون افتا در کنفرانس و نمایشگاه ظرفیت شبکه ملی اطلاعات که پنجم و ششم مردادماه در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می‌شود، حضور خواهدیافت.

به گزارش روابط عمومی کانون دانش، صنعت و بازار افتا، این کانون در نمایشگاه جانبی کنفرانس دو روزه ظرفیت امنیت شبکه ملی اطلاعات با محوریت امنیت، تاب‌آوری و پایداری حضور خواهد داشت.

در این کنفرانس و نمایشگاه که 5 و 6 مردادماه در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار خواهد شد، علاوه بر بیش از 50 شرکت بخش خصوصی، مراکز پژوهشی آپاهای دانشگاه نیز حضور خواهند داشت تا توانمندی‌‌های خود در عرصه تولید، خدمات و امنیت را به نمایش بگذارند.

کانون دانش، صنعت و بازار افتا، نهادی تصميم‌ساز و تشكلي غيردولتي، غيرانتفاعي و غیرسیاسی است که به منظور افزايش همگرايي، همكاري، هماهنگي، تصميم‌سازي و ارتقاي وحدت رويه پيرامون فعاليت‌هاي بازار، صنعت، دانشگاه‌ها و مؤسسات و مراکز پژوهشی و فناوری و ارتقاي نظام نوآوري بخشي در عرصه توسعه و توليد كالا يا خدمات خاص که زمینه تخصصی فعالیت کانون محسوب می‌شود، فعالیت می‌کند.

به گفته دکتر حسین قرایی، رئیس پژوهشکده امنیت پژوهشگاه ICT، این چهارمین کنفرانس ظرفیت امنیت شبکه ملی اطلاعات است. هدف از برگزاری این کنفرانس آشنایی حاکمیت با توانمندی‌های شرکت های خصوصی در حوزه امنیت شبکه ملی اطلاعات است. علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی https://www.itrc.ac.ir مراجعه کنند.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.